برگزاري آيين نکوداشت روز ملي صنعت چاپ/ براي حرکت هاي ملي بايد سهم زيادي اختصاص دهيم

اخبار ویژه

اصناف و بازاريان تهران امروز هم ضدانقلاب را مأيوس کردند

عرضه غيرشفاف‌ در بورس کالا عامل افزايش قيمت خودرو‌/ «کاهش عرضه» سياست خودروساز براي گران ‌کردن است

يلدا، کمبود ميوه نداريم، به فکر صادرات مازاد باشيم/ توزيع ميوه به وسيله شهرداري‌ ها، خلاف رويه بازار

3

احمد ابوالحسني، رئيس اتحاديه چاپخانه‌داران تهران:

برگزاري آيين نکوداشت روز ملي صنعت چاپ/ براي حرکت هاي ملي بايد سهم زيادي اختصاص دهيم

  • کد خبر : 96467
  • 1401/06/05

رئيس اتحاديه چاپ خانه داران تهران از برگزاري آيين نکوداشت روز ملي صنعت چاپ به همت اتحاديه چاپ خانه داران تهران خبر داد و گفت: اين مراسم با حضور بيش از 600 نفر از فعالان و علاقه مندان اين عرصه روز 11 شهريورماه 1401 در تالار اجتماعات موسسه مطبوعاتي روزنامه اطلاعات تهران برگزار مي شود .

احمد ابوالحسني، رئيس اتحاديه چاپ خانه داران تهران در نشست خبري اعلام مراسم آيين نکوداشت روز ملي صنعت چاپ که در اتحاديه چاپ خانه داران تهران تشکيل شد بيان کرد: با توجه به رويکرد امسال رهبر معظم و تاکيد ايشان بر توسعه، گسترش و توجه به امر توليد دانش بنيان بر آنيم تا با تکيه بر تکنولوژي هاي به روز و تحقيق و تفحص بر امر دانش بينان در مسير توسعه و زنجيره تامين گام هاي بلند و موثري برداريم.

ابوالحسني تاکيد کرد: براي رسيدن به آنچه در آمال و آرزو داريم بايد سرمايه گذاري کنيم و از تمام فرصت هاي مادي، معنوي و تربيت نيروي انساني بهره ببريم. چشم اندازي که مي توان با تلاش هاي مستمر و تسلط بر علوم و فنون روز دنيا در حيطه چاپ و بسته بندي انجام گردد. بايد مسير صادرات و توسعه در توليد را بدون وقفه ادامه بدهيم.

وي با بيان اينکه چاپ يعني مادر تمامي توليدات دنيا که نام، هويت و نسبت شان را ... به دنيا مي شناساند ادامه داد: اهداف بايد هدفمند و با برنامه ريزي انجام شود که قطعا پس از صرف زمان زياد و هزينه هاي گرانبها اگر مديريت درست و اصولي انجام نگردد محکوم به فناست. ما براي حرکت هاي ملي بايد سهم زيادي را در اين عرصه بگذاريم. براي همه آحاد جامعه بايد تلاش کرد. چاپ و بسته بندي دنياي بزرگي به وسعت جهان دارد که گستره آن در کيفيت، کميت، طراحي، ابعاد، تنوع و ... بي نظير و غير قابل رقيب است.

رئيس اتحاديه چاپ خانه داران تهران با ابراز خرسندي از پيشرفت هاي قابل توجهي که در عرصه چاپ در کشور طي سال هاي اخير فراهم آمده تصريح کرد: همت و سهم برزگ هيات مديره اتحاديه در اين بخش غير قابل انکار است؛ لذا مي خواهيم در آينده روز آيين نکوداشت صنعت چاپ را بين المللي کنيم که قطعاً ياري تمامي فعالان اين عرصه را مي طلبد.

ابوالحسني با اشاره به برنامه هاي روز ملي صنعت چاپ گفت: يکي از برنامه هاي ما در اين دوره اين است که از پرسنل نمونه صنعت چاپ تجليل کنيم، به اين منظور 6 تا 7 نفر از پرسنل نمونه صنعت چاپ در مراسم روز ملي صنعت چاپ تجليل خواهند شد.

وي افزود: تجليل از سرمايه گذار نمونه که در يک سال اخير بيشترين ماشين آلات را در تهران نصب کرده است، تجليل از صادرکننده نمونه که بيشترين حجم صادرات را داشته است، تجليل از اشتغال آفرين نمونه که بيشترين جذب نيرو را در طول يکسال داشته است،تجليل از پيشکسوت نمونه صنعت چاپ و تجليل از برنامه نمونه اتحاديه چاپخانه داران تهران از جمله اين برنامه هاست.

ابوالحسني در ادامه سخنان خود با اشاره به بخش ديگري از تجليل شدگان اين مراسم پرداخت و گفت: امسال سال دانش بنيان نامگذاري شده است، بنابراين ما از فعالترين اين عرصه در چاپ که هم به لحاظ زمان فعاليت و هم ميزان تاثيرگذاري برترين هستند، تجليل خواهيم کرد. بخش ديگري که تجليل خواهيم کرد، بخش تعميرگران است که همه در صنعت به نوعي با آن درگير هستيم، بنابراين ما از تعميرکار پيشکسوت نيز تجليل خواهيم کرد.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.