دستورالعمل استفاده از كارت‌خوان ابلاغ شود/ اجباري بودن استفاده از كارت خوان براي صنوف

اخبار ویژه

انجام 12 هزار و 537 بازرسي در شهريور 1401 از صنوف تهران/ اجراي گشت هاي بازرسي براي سهولت دسترسي مردم به نوشت افزارهاي آموزشي

انتخابات اتاق هاي اصناف کشور بدون هيچ تاخيري برگزار شد/ مشارکت 94 درصدي اعضاء

بازگشايي پرونده انتقال صنعت چاپ در وزارت صمت/ چاپ اکنون کاملاً يک صنعت است

3

قاسم نوده فراهاني، نماينده وزير صمت در اتاق اصناف ايران و رئيس اتاق اصناف تهران:

دستورالعمل استفاده از كارت‌خوان ابلاغ شود/ اجباري بودن استفاده از كارت خوان براي صنوف

  • کد خبر : 96423
  • 1401/05/22

نماينده وزير صمت در اتاق اصناف ايران و رئيس اتاق اصناف تهران با اشاره به اجباري شدن استفاده صنوف از كارت‌ خوان از 1401، تاكيد كرد: هنوز آئين نامه و دستورالعملي بدين منظور صادر نشده است و با توجه به برخي اشکالات، آئين نامه و دستورالعمل مورد نظر بايد سريع تر از سوي دولت ابلاغ شود.

قاسم نوده فراهاني، نماينده وزير صمت در اتاق اصناف ايران و رئيس اتاق اصناف تهرانبا بيان اين كه از چند سال قبل، استفاده از كارت خوان در دستور وزارت اقتصاد و دارايي قرار گرفته است، گفت: دستورالعمل و آئين نامه دقيقي بدين منظور نوشته نشده است.

نماينده وزير صمت در اتاق اصناف ايران گفت: استفاده از كارت خوان براي واحد صنفي اجباري است و كارت خوان ها در يك واحد صنفي، پول بالايي جابه جا ميكند؛ ولي مشخص نيست پولي كه از مغازه هاي همسايه نيز در يك كارت خوان كشيده مي شود، آيا بايد در يك حساب جداگانه حفظ شود و يا بايد عمليات بانكي با همان كارت خوان محاسبه شود.

وي افزود: وزارت دارايي نيز به اين اشكال -كارت به كارت توسط كارت خوان هاي صنفي- در واحدهاي صنفي پي برده است؛ لذا آئين نامه و دستورالعمل بايد سريع تر ابلاغ شود.

نماينده وزير صمت در اتاق اصناف ايران و رئيس اتاق اصناف تهران بار ديگر تاكيد كرد: از امسال استفاده از كارت خوان اجباري شده است و همه بايد از آن استفاده نمايند.

منبع : راديو گفت وگو

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.