رتبه بندي واحدهاي صنفي در راستاي بهبود ارتباط مردم با اصناف/ ضرورت انعکاس سريع مشکلات صنوف

اخبار ویژه

کاهش‌ 20 درصدي نرخ اجاره بها در برخي مناطق جنوبي تهران

سايه مخرب نوسان ارز بر قيمت تمام شده توليد و کيفيت کالا/ حذف اتحاديه استاني برخي صنوف؛ غيرکارشناسانه بود

افزايش قيمت آجيل به دليل اُفت 60 درصدي توليد/ صادرات پسته امسال به صفر رسيده است

3

در نخستين نشست آموزشي روساي ادارات اصناف سازمانهاي صمت در دولت سيزدهم مطرح شد:

رتبه بندي واحدهاي صنفي در راستاي بهبود ارتباط مردم با اصناف/ ضرورت انعکاس سريع مشکلات صنوف

  • کد خبر : 93252
  • 1400/07/28

در نخستين نشست تخصصي آموزشي مجازي ويژه روساي ادارات اصناف سازمان هاي صنعت، معدن و تجارت استان ها در دولت سيزدهم، بر اجراي طرح رتبه بندي و اعتبارسنجي واحدهاي صنفي در راستاي بهبود ارتباط مردم با اصناف و ضرورت انعکاس سريع مشکلات و موانع پيش روي صنوف توسط روساي اصناف سراسر کشور تأکيد شد.

نخستين نشست تخصصي آموزشي مجازي ويژه روساي ادارات اصناف سازمان هاي صنعت، معدن و تجارت استان ها در دولت سيزدهم، توسط مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت در محل معاونت بازرگاني داخلي وزارت برگزار شد.

اجراي طرح رتبه بندي و اعتبارسنجي واحدهاي صنفي در راستاي بهبود ارتباط مردم با اصناف

سرپرست معاونت بازرگاني داخلي وزارت صمت در اين نشست مجازي سراسري از اجراي طرح رتبه بندي و اعتبارسنجي واحدهاي صنفي در راستاي بهبود ارتباط مردم با اصناف خبر داد و افزود: اصلاح نظام توزيع يکي از اولويت هاي وزير صمت و معاونت بازرگاني وزارتخانه مي باشد که در اين راستا مديريت بخش مهمي از چرخه نظام توزيع با واحدهاي صنفي سراسر کشور مي باشد.

بيک زاده با اشاره به پروژه هاي مصوب اجرايي در حوزه بازرگاني و اصناف کشور از ساماندهي واحدهاي صنفي بدون پروانه کسب و اصلاح نظام قيمت گذاري خدمات صنفي خبر داد و گفت: با اجراي پروژه هاي کارشناسي شده در معاونت بازرگاني و مرکز اصناف و بازرگانان کشور و همزمان تقويت اخلاق حرفه اي در جامعه صنفي به سمت اصلاح نظام توزيع در کشور حرکت مي کنيم.

ضرورت انعکاس سريع مشکلات و موانع پيش روي صنوف توسط روساي اصناف کشور

کامبيز معتمدوزيري دبير هيات عالي نظارت بر سازمان هاي صنفي کشور» نيز در حاشيه اين نشست با اشاره به تاکيد مقام عالي وزارت بر نگاه ويژه به حوزه اصناف در دولت سيزدهم، گفت: روساي ادارات اصناف سازمان هاي صمت در سراسر کشور به عنوان رابطين تخصصي وزارت صمت در حوزه اصناف شهرستان و استان ضمن تکريم بيش از پيش جامعه خدوم صنفي و پيشبرد امور سازماني، مشکلات و موانع پيش روي جامعه صنفي شهرستان مربوطه را که بايد در سطح ملي اتخاذ تصميم گردد، به صورت مستمر و با سرعت بيشتر به ستاد منعکس نمايند.

تدوين طرح رتبه بندي ادارت اصناف سازمانها بر اساس شاخصهاي مورد تاکيد وزير صمت

رييس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت در ادامه از تدوين طرح رتبه بندي ادارت اصناف سازمان ها بر اساس شاخص هاي مورد تاکيد وزير صمت خبر داد و افزود: در راستاي اصلاح نظام توزيع بايد ادارات صمت استان ها هماهنگي ويژه تري با مرکز بعمل آورده تا با هم افزايي در اصلاح اين رويداد مهم، بخشي از مشکلات اين حوزه را مرتفع نماييم.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.