مشارکت واحدهاي صنفي پوشاک در جشنواره فروش ويژه نوروزي اصناف/ تمام واحد‌ها را به فروش اينترنتي تشويق مي‌کنيم

اخبار ویژه

محدوديت هاي ضد کرونايي تهران يک هفته تمديد شد/ صنوف گروه هاي شغلي 2، 3 و 4 در تهران تعطيل هستند

اصناف قانون‎مدار هستند؛ اما در وضعيت دشوار اقتصادي قرار دارند/ واحد هاي صنفي آمادگي اجراي هرنوع پروتکل بهداشتي را دارند/ محدوديت هاي فعلي تا جمعه ادامه دارد، ادامه و يا توقف تعطيلي ها بزودي معلوم مي شود

بدون سلامتي؛ نه کسب وکاري و نه آينده اي وجود نخواهد داشت/ براي حمايت از شرايط بد اصناف، به جز تعطيلي بانک ها بايد راهکار بهتر و عاجل تري را جست

3

ابوالقاسم شيرازي، رئيس اتحاديه توليدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران:

مشارکت واحدهاي صنفي پوشاک در جشنواره فروش ويژه نوروزي اصناف/ تمام واحد‌ها را به فروش اينترنتي تشويق مي‌کنيم

  • کد خبر : 92466
  • 1399/12/18

رئيس اتحاديه توليدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران بيان کرد: يکي از مهم‌ترين تدابيري که براي شب عيد امسال در نظر گرفته شده، جشنواره فروش ويژه نوروزي اصناف است که واحد‌هاي صنفي به صورت داوطلبانه مي‌توانند مغازه خود را به يک جشنواره تبديل کنند.

ابوالقاسم شيرازي، رئيس اتحاديه توليدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران در خصوص رونق بازار شب عيد پوشاک اظهار کرد: تمام واحدهاي صنفي فعال در حال حاضر آمادگي فروش شب عيد را دارند و اين روزها فروش عمده فروشان نسبت به قبل بيشتر شده است.

وي افزود: حضور مردم براي خريد پوشاک عيد بيشتر شده و اين موضوع باعث رونق کار بازاريان نيز شده است.

رئيس اتحاديه توليدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران کفت: وضعيت واحدهاي صنفي براي شب عيد امسال به هيچ وجه مشابه سالهاي گذشته نيست و با تدابيري که انديشيده شده فروش خوبي را براي آنها پيش بيني ميکنيم البته نه همانند سالهاي قبل کرونا.

او بيان کرد: يکي از مهمترين تدابيري که براي شب عيد امسال در نظر گرفته شده، جشنواره فروش ويژه نوروزي اصناف است که واحدهاي صنفي به صورت داوطلبانه ميتوانند مغازه خود را به يک جشنواره تبديل کنند.

شيرازي ادامه داد: دو شرط اصلي يعني رعايت تمام شيوه نامه هاي بهداشتي ابلاغ شده از سوي ستاد ملي مقابله با کرونا و ارائه تخفيف به مشتريان است که در اين صورت، مردم با احساس امنيت بيشتري خريدهاي خود را انجام مي دهند..

وي تصريح کرد: به واحدهاي صنفي که عضو اين جشنواره شده اند پيشنهاد کرده ايم با توجه به هزينه هاي خود بين5 تا 50 درصد به مشتريان تخفيف دهند البته اين موضوع اختياري است.

رئيس اتحاديه توليدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران ابراز کرد: فروشندگان هيچ رغبتي به فروش محصول با سود زياد، اما تعداد پايين ندارند چراکه در اين روش هيچ عرضه و تقاضاي در بازار آنها رخ نميدهد بنابراين آنها تمايل به اين دارند که محصولات بيشتر با سود کمتر بفروشند.

شيرازي در پايان گفت: تمام واحدها را به فروش اينترنتي تشويق مي کنيم تا ضمن افزايش فروش، از تجمع مردم در بازارها و شيوع بيشتر ويروس کرونا جلوگيري شود و تا حدودي هم جوابگو بوده است.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.