فروشگاه هاي زنجيره اي جزو نياز زندگي امروزي است به شرط رعايت تمام اصول/اگر با تکنولوژي هاي جديد کسب وکار همسو نشويم حذف خواهيم شد.

اخبار ویژه

مشارکت بخش خصوصي در قيمت گذاري کالاها/ از نيروهاي بسيج براي کنترل و نظارت بر بازار استفاده مي‌شود

چرخ اقتصاد هر کشوري با فعاليت کارگاه هاي کوچک مي چرخد/ دلالان و واسطه ها، مواد اوليه را در اختيار يک عده خاص مي گذارند

فعالان کالاي خواب در شرايط خوبي نيستند/ رکود اصناف، رکود قشر عظيمي از فعالان اقتصادي است

3

سيد مجتبي عراقچي، رئيس اتحاديه فروشندگان فرش دستباف تهران:

فروشگاه هاي زنجيره اي جزو نياز زندگي امروزي است به شرط رعايت تمام اصول/اگر با تکنولوژي هاي جديد کسب وکار همسو نشويم حذف خواهيم شد.

  • کد خبر : 92399
  • 1399/12/05

رئيس اتحاديه فروشندگان فرش دستباف تهران با تاکيد بر لزوم تجهيز کسب و کار تکنولوژي هاي به روز بيان داشت: در دنيايي زندگي مي کنيم که هر روز با شرايط گذشته فاصله بيشتري مي گيريم، شرط بقا در صحنه زندگي يادگيري و همسويي با تکنولوژي هاي روز است. در کسب و کار هم تکنولوژي هاي جديد جايگزين مي شود که اگر همسو نشويم، حذف خواهيم شد و فروشگاه هاي زنجيره اي نيزجزو نياز زندگي امروزي است به شرط رعايت تمام اصول.

سيد مجتبي عراقچي، رئيس اتحاديه فروشندگان فرش دستباف تهران در ادامه بيان داشت: کسب و کارهاي سنتي کم کم جاي خود را به صنعتي و به روز مي دهند. زماني کسبه براي حساب و کتاب از چرتکه استفاده مي کردند؛ اما امروزه ماشين حساب جاي آن را گرفته، همچنين ترازوهاي ديجيتالي و کامپيوتر در زمره هاي بعدي قرار گرفت و گام هاي کسب و کار را به روز کرد. ايجاد فروشگاه هاي زنجيره اي نيز در تمام دنيا براي رفاه بيشتر مردم ايجاد شده است که اين خود منجر به حذف خرده فروشان مي گردد، احداث فروشگاه زنجيره اي در يک منطقه به جهت تنوع کالا و يک جايي، براي خريدار شرايط راحت تر و امکان انتخاب بيشتري را ايجاد مي کند، لذا از اين فروشگاه ها استقبال مي گردد و لو اينکه منجر به حذف عده ديگري گردد.

وي با اشاره به اينکه فرش يک کالاي تخصصي است افزود: براي فروش فرش دستباف، افراد بايد از تبحر ويژه اي برخوردار باشند. اگر فروشگاه هاي زنجيره اي بخواهند در فروشگاه شان غرفه فرش فروشي احداث کنند بايستي حتما از افراد متبحر در اين حوزه بهره ببرند. اين کالا را نمي توان به مانند ديگر کالاها با نصب تنها يک برچسب در مقابل ديدگان خريداران قرار داد و فروخت؛ بلکه هنر صنعت فرش، نيازمند کارشناسي دارد، در اين صورت است که فروشگاههاي زنجيره اي مي توانند آن را عرضه کنند که در اين صورت استقبال خواهيم کرد. ما موافق تشکيل فروشگاه هاي زنجيره اي با اساسنامه هاي معتبر هستيم.

رئيس اتحاديه فروشندگان فرش دستباف ارائه خدمات رفاهي را جزو وظايف فروشگاه هاي زنجيره اي خوانده و اضافه کرد: هر يک از اين فروشگاه ها بايد در نطر داشته باشند اگر خدمات قابل توجهي نظير تنوع و کمال اجناس، تخفيف هاي واقعي و ... را نداشته باشند هرگز موفق به ادامه کار نخواهند شد؛ کمااينکه برخي از اينها با عدم رعايت اصول واقعي، منجر به عدم اعتماد مردم شده اند.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.