کالا به وفور در بازار وجود دارد/ کمبود برخي از کالاها به دليل عرضه نامناسب برخي از شرکت هاي توليدي و واسطه اي مي باشد

اخبار ویژه

مشارکت بخش خصوصي در قيمت گذاري کالاها/ از نيروهاي بسيج براي کنترل و نظارت بر بازار استفاده مي‌شود

چرخ اقتصاد هر کشوري با فعاليت کارگاه هاي کوچک مي چرخد/ دلالان و واسطه ها، مواد اوليه را در اختيار يک عده خاص مي گذارند

فعالان کالاي خواب در شرايط خوبي نيستند/ رکود اصناف، رکود قشر عظيمي از فعالان اقتصادي است

3

صفر فرهمند جم، رئيس اتحاديه خوارو بار فروشان تهران:

کالا به وفور در بازار وجود دارد/ کمبود برخي از کالاها به دليل عرضه نامناسب برخي از شرکت هاي توليدي و واسطه اي مي باشد

  • کد خبر : 92278
  • 1399/11/08

رئيس اتحاديه خوارو بار فروشان تهران در خصوص موجودي کالا در خواربارفروشي کفت: در حال حاضر به جز چند قلم کالا مابقي اجناس مورد نياز و مورد عرضه در صنوف خوارو بار فروشي همگي با فراواني کامل موجود و به فروش مي رسد.

صفر فرهمند جم، رئيس اتحاديه خوارو بار فروشان تهران در ارتباط با کمبود برخي از کالاها بيان داشت: خوشبختانه کالا به وفور در بازار وجود دارد و کمبود برخي از کالاها به دليل عرضه نامناسب برخي از شرکت هاي توليدي و واسطه اي مي باشد که مي توان روغن را نام برد که در ابعاد و گونه جامد و مايع آن وجود دارد؛ البته برخي از شرکت هاي توزيع کننده، بنابر سياست هايي که در داخل شرکت ها برقرار است هنگام توزيع مبادرت به ارائه برخي از کالاهاي غير ضرور و کم تقاضا به فروشنده خرده فروش مي کنند.

او در ادامه گفت: ارائه محصولاتي که مورد نياز مغازه دار نيست به هنگام عرضه روغن، توسط شرکت هاي پخش کننده ، امري نادرست و غير قانوني است. در همين رابطه با مراکزي چون سازمان تعزيزات سازمان صمت- اتاق اصناف تهران و ... گفتگو و نامه نگاري کرده ايم و درخواست رسيدگي را داشته ايم اما متاسفانه به رغم اينکه تعزيرات چند بار تذکرات لازم را داده است، هنوز به اين گونه اقدامات دست مي زنند. اميدواريم اتاق اصناف که متولي اتحاديه ها و صنوف است ، به موضوع رسيدگي و اقدام لازم را بنمايد

فرهمند جم تاکيد کرد: در هفته اخير، قيمت تخم مرغ رو به گراني رفت که انتظار مي رود شرکتهاي پشتيباني دام و بازرگاني دولتي با درايت و نظارت و توزيع بموقع تخم مرغ با نرخ پايين، قيمت اين محصول را به حالت طبيعي و تعادل برگرداند.در حال حاضر شکر با قيمت مناسب در حال توزيع مي باشد.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.