70 تا 80 درصد نياز داخلي به لوازم برقي خانگي را تامين مي کنيم

اخبار ویژه

تعطيلي واحدهاي توزيعي؛ چالشي ديگر براي واحدهاي توليدي/ انتظار بخشودگي نداريم؛ محاسبات مالياتي عادلانه و کارشناسي شده حق ماست

تخصيص 350 تن روغن به قنادي‌هاي تهران/ وضعيت قنادي ها اسف‌بار است

افزايش ترددها و فعاليت بسياري از دست فروشان در مقابل تعطيلي اصناف/ براي کنترل کرونا، همزمان با تعطيلي اصناف بايد سيستم کلرينگ بانک نيز تعطيل شود

3

علي اکبر ايلخاني، رئيس اتحاديه آسانسور و توليدکنندگان و تعميرکاران وسايل الکترومکانيکي تهران:

70 تا 80 درصد نياز داخلي به لوازم برقي خانگي را تامين مي کنيم

  • کد خبر : 90880
  • 1399/08/06

رئيس اتحاديه آسانسور و توليدکنندگان و تعميرکاران وسايل الکترومکانيکي تهران اظهار داشت: با توجه به اينکه توليد لوازم برقي خانگي در حال حاضر توسط متخصصين داخلي و سرمايه گذاران اين حيطه انجام مي شود، خوشبختانه در زمينه لوازم برقي خانگي توانسته ايم به ميزان 70 تا 80 درصد نياز داخلي را تامين کينم.

علي اکبر ايلخاني، رئيس اتحاديه آسانسور و توليدکنندگان و تعميرکاران وسايل الکترومکانيکي تهران در خصوص لوازم برقي خارجي گفت: در خصوص تامين لوازم برقي خارجي با مشکل کمبود قطعات روبه رو هستيم و هر يک از شرکت هاي واردکننده به مشتريان خود، برگه گارانتي و وارانتي را ارائه نموده اند، برخي از اين وسايل از زمان گارانتي خارج و دوره وارانتي را طي مي کند اما نمي توانند پاسخگوي تعهدات خود باشند، اينجاست که لزوم حمايت دولت از اين شرکت ها احساس مي شود تا بتوان مشکلات اين چنيني را نيز برطرف نمود.

او با بيان اينکه در شرايط حاد تحريم اقتصادي بسر مي بريم افزود: قرار داشتن در اين تحريم به گونه اي مشکلات و مصائب را زياد نموده است؛ البته براي استقلال اقتصادي بايد با صبر و حوصله و برنامه ريزي به انتظار موفقيت باشيم. رسيدن به هر اصلي با چالش هاي زيادي روبه روست که با درايت و حمايت دولت و تامين نيازهاي توليدکنندگان از ديگر منابع توسط دولت امکان پذير است .

ايلخاني اظهار داشت: اکثر لوازم برقي خارجي براي تعمير با مشکل گراني و کمبود قطعه مواجه مي شوند که اين فرايند يک محصول را کاملا بدون استفاده مي کند. از سويي ديگر دولت مي تواند با حل مشکلات ارزي و گشايش اعتبار براي واردات، خسارت هاي ناشي از اين کمبودها را بر بدنه خانواده کم کند.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.