اولويت ما آرامش بازار است و بايد مديريت بازار را به خود اصناف سپرد/ آيا اصناف، فرزند ناتني دولت شده است؟

اخبار ویژه

ادعاي جداسازي اصناف، مغاير با قانون نظام صنفي، اصل 44 قانون اساسي و چشم انداز 20 ساله توسعه کشور/ هرگونه دست اندازي در ساختار حوزه اصناف زمينه ساز چالش ها و هزينه هاي غير قابل باور خواهد بود

نوسان قيمت ارز، جايي براي تفکر نو و انديشه اي خلاق جهت توليد باقي نگذاشته است

لزوم برون رفت هر چه سريعتر از رکود اقتصادي/ اتحاديه نمي تواند در صورت خريد از واحدهاي بدون پروانه، پيگير شکايتي باشد

3

ابراهيم درستي نماينده وزير صمت در اصناف کشور و عضو هيئت رئيسه اتاق اصناف ايران و تهران در نشست با وزير صمت:

اولويت ما آرامش بازار است و بايد مديريت بازار را به خود اصناف سپرد/ آيا اصناف، فرزند ناتني دولت شده است؟

  • کد خبر : 90810
  • 1399/07/16

نماينده وزير صمت در اصناف کشور و عضو هيئت رئيسه اتاق اصناف ايران و تهران در نشست وزير صمت با هيئت رئيسه اتاق هاي اصناف ايران و تهران گفت: من در چهار دوره نماينده چهار وزير بوده‌ام. اين هيات رئيسه که امروز اينجا هستند بسيار توانمند و با اعتماد به ايشان و واگذاري اختيارات ميتوان اقدامات سازنده بسياري انجام داد و اگر اين افراد نتوانند کاري انجام دهند، دولت هم نمي تواند. بسياري از حرف ها زده شده است اما عملي نشده است. بايد مديريت بازار را به خود اصناف سپرد.

نماينده وزير صمت در اصناف کشور و عضو عيئت رئيسه اتاق اصناف ايران و تهران در نشست وزير صمت با هيئت رئيسه اتاق هاي اصناف ايران و تهران گفت: من در چهار دوره نماينده چهار وزير بوده ام. اين هيئت رئيسه که امروز اينجا هستند بسيار توانمند و با اعتماد به ايشان و واگذاري اختيارات ميتوان اقدامات سازنده بسياري انجام داد و اگر خود اصناف نتوانند کاري انجام دهند، دولت هم نمي تواند. بسياري از حرف ها زده شده اما عملي نشده است، بايد مديريت بازار را به خود اصناف سپرد.

ابراهيم درستي گفت: اولويت ما آرامش بازار است و در اين باره هر کاري که لازم بوده تا امروز انجام داده ايم و خواهيم داد. اما در مقابل دولت حمايت درستي از اصناف نداشته و تسهيلاتي که در اختيار آن ها قرار داد مناسب نبود. سوال من اين است که آيا اصناف، فرزند ناتني دولت شده است؟ تعداد واحدهاي صنفي را ضرب در تعداد کارگران و خانواده هاي ايشان کنيم، 30 ميليون نفر داريم که در رفع هر مسئله اي که براي کشور پيش مي آيد، پاي کار هستند و بايد از اين ظرفيت استفاده کرد.

درستي با اشاره بر نقش اصناف در دوران شيوع کرونا در کشور گفت: اصناف از روزهاي اول شيوع کرونا مشغول خدمت رساني به هموطنان بوده اند و نگذاشتند هيچ قفسه اي خالي باشد و در توزيع کالاهاي اساسي و مايحتاج مردم به بهترين نحو عمل نموده اند و انصاف نيست نه تنها هيچ حمايتي از اصناف نگردد، بلکه از سوي برخي مسئولان دولتي مورد کم لطفي قرار گيرند.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.