بازار بزرگ تهران زنده و پويا است

اخبار ویژه

آيين تکريم و تجليل از خانواده شهداي اصناف برگزار شد

بازار خودرو نيازمند واردات خودروهاي کارکرده و نو با تعرفه 20 تا 30 درصدي است

اولين جلسه کميسيون امور اجتماعي و فرهنگي اتاق اصناف تهران برگزار شد

3

روايت شکست پي‌درپي فراخوان‌هاي دشمن با هوشياري اصناف و بازاريان:

بازار بزرگ تهران زنده و پويا است

  • کد خبر : 100795
  • 1401/09/14

در ادامه فراخوان‌هاي تکراري و بي‌اثر دشمن براي تعطيلي بازار، پيگيري‌ها از اتحاديه‌هاي صنفي و اصناف حاکي از آن است که همه بازاريان بي‌اعتنا به چنين فراخوان‌هايي، از صبح امروز دوشنبه 14 آذر 1401 به کسب و کار روزانه و عادي خود پرداخته‌اند و بازار با هوشياري بازاريان، زنده و پويا است.

دشمنان نظام جمهوري اسلامي ايران در ادامه فراخوان هاي تکراري خود که به تدريج بي اثر و منزجر کننده براي مردم شده است، به تازگي هم براي تعطيلي و اعتصاب سه روزه اصناف در روزهاي 14، 15 و 16 آذر فراخواني صادر کرده اند و از صنوف مختلف خواسته اند تا طي روزهاي ياد شده فعاليت اقتصادي خود را متوقف کنند.

براساس پيگيري ها و بررسي ها، اصناف با بي توجهي کامل به فراخوان ضدانقلاب، امروز به فعاليت روزانه خود مشغول هستند و هيچ مانعي براي فعاليت واحدهاي صنفي در نقاط مختلف تهران وجود ندارد.

صنف سراجان امروز در حال کسب و کار در بازار بزرگ تهران

در اين باره، سيد محمد موسوي، رئيس اتحاديه سراجان تهران، ميگويد: شنيده شده بود ضدانقلاب براي تعطيلي واحدهاي صنفي، فراخواني داده است، اما بازاريان که به اين فراخوانها اعتنايي نمي کنند.

وي ادامه داد: صنف سراجان در بازار بزرگ تهران، چهارراه سيروس، منوچهري و ساير نقاط تهران، امروز کاملا فعال هستند و همه واحدهاي صنفي به فعاليت روزانه خود ادامه ميدهند.

رئيس اتحاديه سراجان تهران بيان داشت: با توجه به بازديدهايي که امروز از نقاط مختلف بازار داشتيم و اطلاعاتي که کسب کرده ايم، بقيه صنوف نيز در بازار مانند روزهاي قبل فعال هستند و هيچ مشکلي وجود ندارد.

واحدهاي صنفي لوازم خانگي همه باز و فعال هستند

اکبر پازوکي، رئيس اتحاديه فروشندگان لوازم خانگي تهران نيز با تأکيد بر اينکه اصناف امروز فعاليت روزانه خود را دارند، گفت: فعاليت واحدهاي صنفي لوازم خانگي از اولين ساعات صبح امروز آغاز شده است و اگر به آنها اجازه داده شود تا 2 نيمه شب هم حاضر به فعاليت هستند.

پازوکي اظهار داشت: براساس بازديدهايي که شخصا از خيابان امين حضور و اطراف خيابان جمهوري و همچنين خيابان وليعصر(عج) داشته ام، واحدهاي صنفي لوازم خانگي به صورت 100 درصد باز هستند و هيچ واحد صنفي امروز تعطيل نکرده است.

به گفته پازوکي، باز بودن واحدهاي صنفي، درواقع دهنکجي به نقشه شوم غربي ها و معاندان نظام و فراخوان هاي بي مورد آنها است.

وي تصريح کرد: معاندان نظام بدانند، اصناف و بازاريان مملکتي که با خون شهدا حفظ شده است را دوست دارند و به هيچ عنوان به خواسته هاي دشمن پاسخ نميدهند.

فعاليت کامل واحدهاي عرضهکننده لوازم ورزشي در روز جاري

در ادامه به سراغ ابوالقاسم توسلي نوروزي، رئيس اتحاديه لوازم ورزشي نيز رفتيم و با وي درباره فعاليت اين صنف در اين روزهاي پايتخت گفت وگو کرديم.

وي با بيان اينکه امروز صنف لوازم ورزشي مانند هر روز فعاليت روزانه خود را دارد، گفت: براساس گزارشي که بازرسان اتحاديه از فعاليت صنف لوازم ورزشي ارائه کرده اند، در روز جاري اين صنف 100 درصد فعال بوده است و هيچ مشکلي نيز در رابطه با فعاليت آنها وجود نداشته است.

رئيس اتحاديه فروشندگان لوازم ورزشي بيان داشت: 600 واحد صنفي عرضه کننده لوازم ورزشي در خيابان وليعصر(عج) حدفاصل خيابان فرهنگ تا چهارراه امام خميني(ره) قرار دارد که همه اين واحدهاي صنفي امروز فعال بودهاند.

وي اظهار داشت: عمده فروشندگان لوازم ورزشي در خيابان وليعصر(عج) فعاليت دارند، اما براساس گزارش ها ساير واحدهاي صنفي عرضه کننده لوازم ورزشي در ساير نقاط تهران نيز فعال هستند و توجهي به فراخوان تعطيلي نداشته اند.

بنابراين گزارش از بازار بزرگ تهران و همچنين مغازه ها، اصناف و کسب وکارها درسطح پايتخت، حاکي از اين است همه اصناف تهران بي توجه به چنين فراخوان هايي، امروز به کسب وکار روزانه خود مشغول هستند.

منبع : خبرگزاري فارس

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.